Kancelaria

Polska jest najszybciej rozwijającą się gospodarką Unii Europejskiej. Pomimo licznych zawirowań na rynkach światowych, od ponad dwudziestu lat co roku odnotowuje wzrost gospodarczy. Według rankingu Doing Business opracowanego przez Bank Światowy, plasuje się na 55. miejscu pod względem łatwości prowadzenia biznesu. Przy tym – żaden inny kraj nie dokonał w ostatnich latach takich jak Polska postępów w znoszeniu barier dla przedsiębiorców.

Kancelaria adwokacka Rivers & Lawson jest obecna na tym ważnym, dynamicznie zmieniającym się rynku od 2009 roku, obsługując transakcje gospodarcze, prowadząc spory oraz udzielając porad prawnych. Głównym obszarem praktyki kancelarii są procesy cywilne i gospodarcze. Z powodzeniem prowadzi również sprawy dotyczące prawa własności intelektualnej, prawa pracy oraz spraw korporacyjnych.

Doświadczenie naszego zespołu budowaliśmy doradzając inwestorom krajowym i zagranicznym w toku znaczących operacji gospodarczych. Wszyscy prawnicy kancelarii dysponują co najmniej 5-letnią praktyką w obsłudze prawnej biznesu. Świadczymy kwalifikowane usługi prawne w językach: polskim, angielskim, włoskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim. Szczególnie bliski, ze względu na doświadczenie i znajomość specyfiki jest nam rynek włoski.

Z kancelarią współpracują również niezależni radcy prawni i adwokaci, ponadto do grona konsultantów należą rzecznicy patentowi i doradcy podatkowi.